Instalatérské práce

Čištění topných systémů 

Výtok s topení při čištění. Čištění probíhalo na rodině domě, ve kterém se čistilo podlahové topení
Výtok s topení při čištění. Čištění probíhalo na rodině domě, ve kterém se čistilo podlahové topení
Výtok s topení při čištění. Čištění probíhalo na rodině domě, ve kterém se čistily pouze radiátory
Výtok s topení při čištění. Čištění probíhalo na rodině domě, ve kterém se čistily pouze radiátory

Čištění topných systému je dneska při nové montáži nutné a výrobci kotlů dané. Čistíme topení chemií BCG. BCG mají jako jediní patentovanou technologii už od 80 let a jako jediná chemie umí pracovat s vysokou tvrdostí vody. Naše firma používá k čištění chemii BCG, elektronickou proplachovací jednotku REMS MULTI-PUSH a hlavně k napuštění topných systémů používáme upravenou vodu s tvrdostí do 3 dH. Tímto procesem jsme schopní vyčistit i zacpané podlahové topení, nebo přicpané topení, zanešené výměníky v kotlích. Když bud topení vyčištěné dáváme chemii která celí topný okruh zakonzervuje a nedochází tedy ke vzniku galvanického článku. Galvanický článek je působení mezi materiály v topném systému ( tímto vzniká tzv. černá voda v topení, pokud se jedná o dlouhodobě zanešené topení vznikají i pevné kusy v topném systému). Po kompletním vyčištění a zakonzervování topného systému se provádí co 4 roky kontrola účinných složek chemie v topném systému. Vyčištění topného systému vám ušetří 20-30 % ze spotřeby! 

Ukázka lahviček dvě s chemií a dvě bez chemie.  Vždy jsou v jedné staré hřebíky a v druhé nové hřebíky. Foto je pořízeno 3 měsíce od nalití vody s chemií.
Ukázka lahviček dvě s chemií a dvě bez chemie. Vždy jsou v jedné staré hřebíky a v druhé nové hřebíky. Foto je pořízeno 3 měsíce od nalití vody s chemií.

Výměny kotlů 

S výměny kotlů máme dlouholeté zkušenosti, naše preferované značky jsou Junkers a Immergas. Hlavní důvod proč montujeme tyto značky je servis a kvalita. Vyměníme a zpustíme kotel za jeden den! Záruka na všechny kotle je 5 let! 


Tepelná čerpadla 

Tepelná čerpadla montujeme vzduch-voda od značky Junkers. Tepelná čerpadla vzduch/voda využívají venkovní vzduch k získání tepelné energie pro vytápění a ohřev teplé vody. Díky slunci, které ohřívá naši atmosféru a vnější vrstvu zemské kůry, Vám tepelná čerpadla vzduch voda také pomohou snížit náklady za vytápění.

Ve vzduchu je totiž vždy dostatečné množství tepelné energie, a to i za studených zimních dní a nocí, kterou k ohřevu vody či vytápění můžete snadno využít. Zároveň jde o bezplatný zdroj energie, který je neomezeně k dispozici. Ohřev teplé vody tepelným čerpadlem šetří životní prostředí a zároveň výrazně snižuje Vaše náklady na vytápění a přípravu teplé vody. V porovnání s jinými zdroji energie vám tepelná čerpadla vzduch voda ušetří až 60 % nákladů na vytápění.

Kotle na tuhá paliva 

Dnes se vracející topení na tuhá paliva, které montujeme od firmy VIADRUS. Litinové kotle na tuhá paliva představují tradiční řešení kotle pro domácnosti, rodinné domy a provozovny. Tyto kotle umí spalovat kusové dřevo, dřevěné pelety, hnědé a černé uhlí.

Kotle jsou rozděleny na: Litinové kotle na uhlí a dřevo a Automatické kotle na pelety. Litinové kotle na tuhá paliva VIADRUS se vyznačují vysokou účinností a šetrností k životnímu prostředí splňující nejpřísnější ekologické normy. Tradiční kotle na tuhá paliva se uplatní především tam, kde jsou požadovány nízké pořizovací i provozní náklady. Automatické kotle bývají použity zejména v objektech bez přívodu plynu u kterých je požadován vysoký komfort obsluhy a nízké provozní náklady.

Máme pro vás nejširší nabídku služeb a to vše jedné firmě.

Pro více informací volejte 604 425 646, nebo napište na email: drimal.kamil@email.cz